Klimatyzacja w maszynach rolniczych jest dzisiaj standardem. Co zrobić, gdy w trakcie prac polowych nie działa?

Klimatyzacja w maszynach rolniczych jest dzisiaj standardem. Co zrobić, gdy w trakcie prac polowych nie działa?

Na polach praca wre. Rolnicy  od świtu do późnych godzin wieczornych żniwują.  Bardzo ważne jest, aby podczas prac polowych, jeśli to możliwe zadbać o swój komfort pracy

fot. Złoty Kłos

Klimatyzacja w maszynach rolniczych jest dzisiaj standardem. W czasie prac polnych, gdy na zewnątrz jest bardzo gorąco, a pracy bardzo dużo, organizm operatora maszyny rolniczej, czy to kombajnu czy ciągnika, jest przeciążony.  Ponadto sama kabina zbudowana jest z szyb o dużej powierzchni, co powoduje nadmierne nagrzewanie się wnętrza. W poprawie komfortu pracy z pewnością pomaga klimatyzacja. Co zrobić, gdy w trakcie prac polowych przestanie działać?

Wiele firmy zajmujących się mechaniką pojazdową wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i w swojej ofercie posiada mobilny serwis klimatyzacji. Jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ dojechanie do serwisu potężną maszyną rolniczą jest bardzo uciążliwe, a nawet niemożliwe. Mobilny serwis klimatyzacji oferuje firma AUTOCOMPLEX Sp. z o.o. ze Żnina.

- Jesteśmy profesjonalnym serwisem specjalizującym się w obszarze klimatyzacji pojazdowej dla ciężarówek, maszyn rolniczych i budowlanych. Nasza firma zdaje sobie sprawę z istoty komfortu i wydajności pracy w trudnych warunkach, dlatego oferujemy mobilne usługi serwisowe, które przychodzą bezpośrednio do Ciebie.- powiedział prezes firmy AUTOCOMPLEX Sp. z o.o.


Klimatyzacja w pojazdach ciężarowych, maszynach rolniczych i budowlanych ma ogromne znaczenie dla komfortu i efektywności pracy. Z biegiem czasu systemy klimatyzacyjne mogą ulegać uszkodzeniom, tracić swoje właściwości chłodzące, a nawet generować nieprzyjemne zapachy. Wielu czołowych producentów maszyn zaleca serwisy kontrolne co około 1000 mth. Niestety jest często bagatelizowane i najczęstszą przyczyną awarii.  


- Nasz mobilny serwis klimatyzacji ma na celu przywrócenie pełnej wydajności Twojego systemu, zapewniając komfortową i przyjemną pracę w każdych warunkach. Nasi wykwalifikowani technicy posiadają doświadczenie i uprawnienia w obsłudze klimatyzacji dla różnych typów pojazdów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych. Dzięki naszym mobilnym jednostkom serwisowym, możemy przeprowadzić kompleksową diagnostykę, naprawy oraz konserwację bezpośrednio na miejscu, co minimalizuje przestoje i oszczędza Twój czas.- dodaje jeden z techników firmy.


Co ważne mobilna jednostka serwisowa przyjedzie na miejsce, gdzie się znajdujesz, niezależnie od lokalizacji. Nawet w obszarach bez dostępu do energii elektrycznej Dzięki temu można zminimalizować przestój pojazdu i zagwarantować szybką i skuteczną obsługę. Ponadto usługi serwisowe firmy AUTOCOMPLEX Sp. z o.o. Żnin obejmują m.in. diagnostykę i naprawę układów klimatyzacji, serwis obsługowy i dezynfekcję układu wentylacyjnego.

(red)

Materiał informacyjny

kupuj lokalne produkty
Image
Wydawca
GONIEC PAŁUCKI
Małgorzata Brzykca
Adres
ul. Żytnia 4/18
88 - 400 Żnin